Pozostałe

Twój polski ksiegowy w UK

Wielu zagranicznych przedsiębiorców, znawców prawa podatkowo-skarbowego oraz specjalistów z zakresu rachunkowości i doradztwa księgowego potwierdza, że Wielka Brytania jest bardzo dobrym miejscem na prowadzenie własnego biznesu.

Utworzony przez brytyjskiego ustawodawcę system podatkowy należy do czołówki europejskiej, co stymuluje rozwój gospodarczy tego kraju. Należy zwłaszcza zwrócić uwagę na bardzo niski podatek dochodowy od osób prawnych (corporation tax) – wynosi od od kwietnia 2020 roku siedemnaście procent zysku (jest płacony raz w roku, nie robi się zaliczek). Pracownicy i pracodawcy mogą korzystać także z olbrzymiej kwoty wolnej od podatku dochodowego od osób fizycznych: dwanaście tysięcy pięćset funtów. Zarejestrowanie własnej działalności w Wielkiej Brytanii nie wymaga spełnienia wielu formalności, cechą tego systemu jest zredukowana biurokracja i pomocniczość urzędów. Składki na ubezpieczenie zdrowotne są bardziej realistyczne, a więc dostosowane do różnorodnych potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z usług polskiego księgowego w UK?

Biuro ksiegowe Capital Business Links Ltd posiada odpowiednio wykwalifikowaną, wyśmienicie znającą realia brytyjskiego systemu kadrę. Jesteśmy profesjonalistami posiadającymi zarówno certyfikatami Association of Chartered Certified Accountants i Association of Accounting Technicians, jak również doświadczenie w pracy z różnymi podmiotami gospodarczymi – od jednoosobowych działalności po wielkie koncerny. Zaufało nam ponad trzy tysiące firm. Prowadzimy – oprócz ewidencji księgowej – również doradztwo w kwestiach podatkowo-skarbowych, inwestycyjnych i biznesowych (na przykład przygotowujemy odpowiednią dokumentację do wzięcia kredytu w banku).

Dzięki naszym usługom przejdą Państwo przez etap rejestracji firmy i pierwszych miesięcy działalności beż żadnego stresu – wyjaśnimy Państwu, czym różni się system brytyjski od polskiego. Bez dwóch zdań polski ksiegowy uk w UK pomoże rozwinąć działalność.

Similar Posts