Choroby

Skuteczny lek na alkoholizm? – Esperal zaszywany domięśniowo!

Wielu osób zadaje sobie pytanie, jak walczyć z alkoholem?

Doskonale wiemy o tym, że ludzie w życiu mają różne problemy – jedne większe, a inne mniejsze czy też takie, które mogą nawet zagrażać ich zdrowiu, a nawet życiu. Bez wątpienia przykładem takiego problemu jest uzależnienie od alkoholu. Jeśli taka osoba jest członkiem naszej rodziny to jak najbardziej powinniśmy jej pomóc. Nie da się ukryć, że leczenie alkoholizmu w wielu przypadkach nie należy do najłatwiejszych i czasami może trwać nawet kilka lat, jednak na dzień dzisiejszy jest kilka sposobów na to, aby skutecznie walczyć z alkoholem. Niestety samo jego odstawienie w wielu przypadkach nie przynosi takich efektów jakich byśmy oczekiwali i trzeba spróbować czegoś innego.

Odstawienie alkoholu nie działa?

Dobrym pomysłem może być zastosowanie czegoś takiego jak wszywka alkoholowa. Jak to zrobić? Najczęściej wykonywane jest to poprzez zabieg implantacji esperalu. Co warto o nim wiedzieć? Przede wszystkim to, iż przebiega on bardzo szybko i komfortowo przez co tak naprawdę nie ma się czego bać i jak najbardziej można zdecydować się na niego bez żadnych obaw. Na czym to polega? Jest to w rzeczywistości tabletka wszywana pod skórę, której głównym składnikiem jest disfluram blokujący rozkład alkoholu w organizmie. Prawda jest taka, że wszywki alkoholowe stosuje się już od dawna, a co najważniejsze mogą one pochwalić się wysoką skutecznością co jest znakomitym potwierdzeniem tego, iż jak najbardziej warto się na to zdecydować. Niezwykle ważną informacją jest to, że zazwyczaj taka wszywka alkoholowa działa od 8 do 12 miesięcy. W tym okresie nie można zaszywać się przed alkoholem ponownie np. większą dawką, jednak po upływie tego czasu jak najbardziej można ponownie zdecydować się na taki zabieg – na pewno pomoże to w utrzymaniu efektów.

Miejsce wykonania zabiegu

Jeśli ktoś teraz zastanawia się, gdzie może zostać przeprowadzony wspomniany zabieg to zabieg z wykorzystaniem esperalu wykonasz w przychodni esperal.wroclaw.pl. Jest to zaufane miejsce i decydując się tam na zabieg możemy być pewni, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

Similar Posts