Zdrowie

Jak zostać dobrym kochankiem

Jak zostać dobrym kochankiem

Czasem można spotkać się z ważnym pytaniem,  co właściwie sprawia, że ktoś się nam podoba, że czujemy to niego pociąg fizyczny? Jakie uczucia kierują nami, że zakochujemy się, czy też czujemy do kogoś pociąg seksualny? Na te pytanie trudno znaleźć jednoznaczną podpowiedz, albowiem wielką rolę odgrywa tutaj nasza podświadomość. Czy można jej nieco pomóc? Jeśli pragniesz zdobyć wymarzoną kobietę, czy też, jeśli chcesz być atrakcyjny, wzbudzać zaufanie, sympatię zacznij stosować feromony. Dziś istnieje wielka ilość stron, jakie są poświęcone właśnie temu tematowi, jednakże sporo istotnych informacji przeczytasz w tym artykule jak również tutaj.  To właśnie tutaj dowiesz się, co zrobić, aby kobiety wprost szalały za Tobą a także, aby twoje relacje w sypialni także odmieniły się.

Warto wiedzieć, że jeśli zastosujesz feromony sprawisz, że osoby płci przeciwnej zakochają się w Tobie, a przede wszystkim będą miały ochotę na akt seksualny.  Można, więc powiedzieć, że feromony to osobiste perfumy, które są bardzo specyficzną wydzieliną gruczołów, zarówno ludzkich jak i zwierzęcych. Te zapachy właśnie służą nam do przekazywania informacji oraz wpływają w bardzo wielkim stopniu na relację zachowań o charakterze seksualnym. Spełniają, więc one rolę swoistych wabików na płeć przeciwną i przyciągają ją do nas.

Zastanawiasz się jak zostać dobrym kochankiem?

Każdy facet zadaje sobie to pytanie. Ludzki system węchowy jest pod względem ewolucji stosunkowo stary, jednakże jest w bardzo dużym stopniu rozbudowany. Tak jak i dla naszych przodków, tak samo i dla nas jest on niezwykle istotny. Dzieje się tak przede wszystkim, dlatego, że zapachy w dużej mierze wpływają na nasze zachowanie, ale także są odpowiedzialne za nasze nastroje. Oddziałują na naszą świadomość silniej aniżeli to czasami dostrzegamy. Feromony, bowiem działają identycznie jak bodźce wzrokowe, czy też dotykowe, jednakże są nieco słabsze, dlatego też naturalnie wydzielane feromony należy wspomóc stosując te, które zostały wyprodukowane w sposób syntetyczny. Owa chemia miłości została potwierdzona z pomocą wielu różnorodnych badań naukowych. Warto wspomnieć, iż dowiedziono, że feromony człowieka odgrywają niezwykle ważną rolę w naszej seksualności.

Kto korzysta z feromonów?

Współcześnie ogromna ilość ludzi korzysta ze sztucznie wytwarzanych feromonów, aby poprawić swą atrakcyjność, czy też w większym stopniu urozmaicić swoje życie seksualne. Dzieje się tak, dlatego, że feromony do naszej sypialni wprowadzają więcej ognia, żaru, a to powoduje, że życie intymne staje się o wiele ciekawsze aniżeli było wcześniej. Można zadać zasadnicze pytanie, – dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta, albowiem są to związki, które powiększają naszą namiętność, a tym samym wzbudzają także pożądanie u naszego partnera, czy też partnerki.

Feromony wpływają na podświadomość

Jak zostać dobrym kochankiem? Feromony w wielkim stopniu wpływają na naszą podświadomość, a często z tej kwestii nie zdajemy sobie nawet sprawy. Dzieje się tak, dlatego, że w chwili podniecenia, owe substancje oddziałują na ciebie i twojego partnera, a tym samym dodają wam pomysłowości oraz odwagi. Warto wiedzieć, że w sytuacji intymnej hormony zwiększają się, a tym samym nie jesteśmy w stanie tak do końca kontrolować swoich relacji.

afrodyzjaki, feromony męskieFeromony sprawiają, że nasze podniecenie jest silniejsze, a tym samym nasze doznania także są o wiele silniejsze i bardziej spotęgowane.  Działalność feromonów potwierdzona naukowo, albowiem jak ukazują badania, feromony są w stanie zwiększyć nasze podniecenie aż o sto procent. Jeżeli w sytuacji intymnej użyjesz feromonów, wówczas zwiększą się doznania obu partnerów. W ciągu kilku chwil, zmysły rozgrzeją wasze ciała, a wy przeżyjecie akt miłosny, o którym nigdy nie będziecie w stanie zapomnieć.  Należy także zaznaczyć, że feromony powoli uwalniają się z ciała, dzięki czemu pobudzony zostaje narząd VNO. W ten sposób podniecenie powiększa się stopniowo, zaś doznania stają się jeszcze mocniejsze i głębsze. Stosując feromony kontakty seksualne ulegną znaczącej poprawie.

Similar Posts