Zdrowie

Jak męskie feromony wpływają na kobietę

Jak męskie feromony wpływają na kobietę

Współcześnie bardzo często pada pytanie, które dotyczy tego, czy męskie feromony mają spory wpływ na rywalizacje wśród kobiet o potencjalnego mężczyznę. Okazuje się, że jest to w stu procentach prawda, albowiem potwierdzają to najnowsze badania naukowe, które zostały wykonane. Warto wspomnieć, że poziom płodności kobiety bardzo często wpływa na ocenę potencjalnego partnera. Badania tego typu prowadzone były przez naukowców z Uniwersytetu na terenie Padwy. W prowadzonym eksperymencie obserwowali jedynie ruch oczu pań, jakie to brały udział w badaniach.

Podczas dokonywania eksperymentu owe Panie zostały poddane szeregu badań. Pewna część kobiet nieświadomie poddana została działaniu męskiego hormonu znanego nam, jako androstadienon. Dzięki temu, można było ocenić ich reakcje na bodźce, jakie oddziaływały w środowisku. Kobiety, które zostały poddane wpływowi męskiego feromonu o wiele bardziej intensywnie odbierały wrażenia, a także dłużej przyglądały się męskim twarzom.  Kolejnym dowodem, jaki potwierdza, że feromony męskie, naprawdę w wielkim stopniu oddziałują na kobiety był także eksperyment we Włoszech. Tutaj dowiedziono, iż feromony podświadomie wysyłają do mózgu kobiet informacje, czy dany mężczyzna może okazać się dobrym partnerem.

Jak męskie feromony wpływają na kobietę

Feromony działają na każdą kobietę. Obserwując wieloletnie badania naukowców, ale także czytając ciekawe informacje na stronie opisującej środek Alluramin, bardzo szybko możemy się przekonać, że feromony faktycznie w bardzo wielkim stopniu działają na kobiety. Jest to nie tylko hipoteza, ale także fakt, jaki został potwierdzony w praktyce. Powszechnie uważa się, bowiem, że feromony człowieka poprawiają naszą atrakcyjność aż o dwadzieścia trzy procent.  Feromony to substancje, które naprawdę mogą uwodzić, a udowodnili to naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu. Wpływają, bowiem one na męską atrakcyjność, a najłatwiej przekonać się o tym na tak zwanych szybkich randkach. Kolejny, więc raz hipoteza, że feromony działają została potwierdzona.

W Liverpoolu przeprowadzono eksperyment, w czasie, którego zorganizowano trzy odrębne spotkania. W każdym spotkaniu brało udział około dwudziestu osób. Osobom badanym zwilżono górną wargę wacikiem, jaki to wcześniej został nasączony olejkiem z wyciągu z goździka. Osoby badane nie wiedziały także, jaką substancję im podano. Po kilku minutach rozpoczął się test, w którym należało ocenić atrakcyjność płci przeciwnej. Osoby, którym podano feromony oceniali o wiele wyżej aniżeli te placebo.

Dzięki temu badaniu udowodniono, że feromony to związki, które mają bardzo duży wpływ na organizm człowieka. Udowodniono, że z zastosowaniem feromonów rośnie nasza atrakcyjność i w o wiele bardziej pozytywnym stopniu oceniani jesteśmy przez płeć przeciwną.  W chwili, kiedy zostaną zastosowane feromony częściej nawiązujemy kontakt wzrokowy, częściej śmiejemy się, jesteśmy rozluźnieni, ale także budzi się nasze pożądanie. Istotne jest także to, że feromony męskie są w stanie zmienić nasz nastrój. Tym samym płeć przeciwna jest nami bardzie zainteresowana zaś my czujemy się być w centrum uwagi.

Popularne afrodyzjaki

Współcześnie na całym świecie ogromna ilość mężczyzn stosuje feromony, aby zdobyć podziw i akceptację w oczach kobiet. Bez feromonów cały proces podrywania staje się o wiele trudniejszy, bardziej skomplikowany i wymaga także większej ilości czasu.  Z zastosowaniem feromonów doskonale wiemy, że łatwiej nam zdobyć sympatię w oczach kobiet, a tym samym zdobyć tę wyjątkową, jedyną, którą wyśniliśmy w swoich własnych snach. Z całą pewnością, więc warto mieć je zawsze pod ręką. Jeśli wybieramy się na randkę, czy nawet do pracy feromony zawsze powinny być blisko nas, abyśmy mogli w dowolnie wybranym przez nas czasie z nich skorzystać. Związki te poprawią nasze kontakty międzyludzkie, sprawią, że nie tylko przyciągniemy do siebie kobietę, ale także będziemy mogli zatrzymać ją przy sobie na bardzo długo, a może nawet na całe życie.Nie ma potrzeby czekać i zastanawiać się za niewielką cenę zdobędziesz feromony, które odmienią Twoje życie.

Reasumując czy oraz jak męskie feromony wpływają na kobietę? Bardzo mocno wpływają i jest to doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn pragnących rozwinąć żagle na dotąd nieznanych wodach.

Similar Posts