Zdrowie

Wpływ feromonów na kobiety

wpływ feromonów na kobiety

Wiele lat temu, nasze prababki zakrapiały sobie oczy atropiną, albowiem chciała bardziej podobać się mężczyzną. Był to bardzo popularny sposób na rozszerzenie źrenic, co mężczyźni wprost uwielbiali. Współcześnie istnieje ogromna ilość sposobów, aby zwiększyć swoją atrakcyjność, a tym samym sprawić, aby potencjalny partner był bardziej zainteresowany. Jednym z takich sposobów są feromony, syntetycznie wytwarzane środki, które dodają nam seksualności. Ludzkie ciało każdego dnia emituje feromony naturalne, jakie to są obecne we wszystkich wydzielinach, a ich zadaniem jest stymulowanie reakcji seksualnych. Te z pozoru bezwonne środki sprawiają, że zyskujesz na atrakcyjności, a ich głównym zadaniem jest przyciągać płeć przeciwną.  Warto wspomnieć, że feromony wydzielane przez człowieka znane są, jako androstenol, androstenon oraz androsteron. Te substancje mają ogromny wpływ na dobór partnera, ale nie tylko, bowiem także wpływają na naszą pozycję w grupie społecznej.

Jak skutecznie poderwać kobietę? Jeżeli zastanawiasz się, co uczynić, aby kobieta zaczęła o Tobie myśleć warto zastosować feromony. Jest ich na rynku bardzo wiele, polecamy produkt Alluramin dostępny tutaj. Znajduje się tutaj, bowiem narzędzie, które wykorzystywane jest przez wytrawnych uwodzicieli. Oczywiście nie należy myśleć, że wystarczy zastosować feromony, aby cały podryw udał się w stu procentach, jednakże zaznaczyć, że to środek niezwykle pomocny. Feromony uważane są za produkty bardzo skuteczne, albowiem wpływają na podświadomość płci przeciwnej.

Wpływ feromonów na kobiety?

Dlaczego feromony działają? Feromony uważane są za niezwykle precyzyjne substancje lotne, które są bezwolne, zaś ich powstanie zawdzięcza się pracy światowych naukowców. Wielka ilość osób, twierdzi, że są to po prostu wabiki seksualne, jednakże nie jest to prawdą, albowiem są to środki, jakie pomagają nam nawiązywać z innymi ludźmi doskonałe relacje. To sprawia, że doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie mamy kontakt z drugim człowiekiem. Feromony podnoszą skuteczność podrywu! Współcześnie wymagania pań w stosunku do mężczyzn znacznie wzrosły, dlatego też cały proces uwodzenia jest niezwykle trudny i czasochłonny. Z tego też względu warto skorzystać z feromonów, albowiem doskonale działają one w obie strony. Feromony oddziałują na kobiety, które znajdują się koło nas, zaś w swoim własnym zachowaniu zauważysz powiększoną pewność siebie, bezpośredniość, oraz śmiałość i przebojowość. Kobiety wdychają zastosowane przez ciebie feromony, a tym samym postrzegają cię, jako mężczyznę silnego, który wyróżnia się dużym autorytetem. To sprawi, że zdobędziesz w grupie uznanie oraz szacunek. Warto powiedzieć także, że feromony dodają nam także odrobinę więcej męskości oraz dominacji. Kobiety w swej podświadomości dostrzegają w nas przywódcę, są nami zafascynowane i świetnie się w tej sytuacji czują.  Produkowane syntetycznie feromony działają jak afrodyzjak, albowiem sprawiają, że Panie zwracają na nas o wiele większą niż dotychczas uwagę a tym samym podrywanie staje się banalnie proste. Kobiety wyczuwając zapach feromonów stają się bardziej podatne na nasze względy a stąd już bardzo bliska droga do osiągnięcia sukcesu. Można zadać pytanie, dlaczego tak się dzieje? Odpowiedz jest prosta – feromony sprawiają, że kobieta intensywniej nas odbiera, jest ciekawa naszego wnętrza, albowiem z pomocą tych substancji stajemy się dla niej atrakcyjni.

Powyższe stwierdzenia łatwo mogą nas przekonać, że feromony warto stosować każdego dnia, bez względu od tego, w jakiej sytuacji jesteśmy.  Warto zawsze wtedy, kiedy chcemy, aby piękna kobieta z naszego otoczenia nareszcie zwróciła na nas uwagę. Feromony są kluczem do sukcesu, który sprawi, że już nigdy nie będziesz czuł się odrzucony przez płeć przeciwną, lecz zawsze będziesz mógł zdobyć serce swojej wybranki.  Naturalnie stosując feromony musisz wiedzieć, że nie zrobią one za ciebie wszystkiego. Warto, więc działać samemu! Pierwszym krokiem jest wzbudzenie zaufania, a dopiero potem sam przekonasz się jak wielką moc i siłę przyciągania mają feromony.

Jak działają męskie feromony?

Feromony męskie są odpowiedzialne w bardzo dużym stopniu za powodzenie pośród kobiet. Można, więc zadać bardzo ważne pytanie – czy są one gwarancją osiągnięcia sukcesu w miłości?  Niemalże wszędzie we współczesnym świecie istnieje możliwość zakupu feromonów. Można to uczynić na rynku tradycyjnym, ale także na portalach aukcyjnych. Naturalnie można je nabyć także tutaj. Produktów jest bardzo dużo i często nabyć je możemy po naprawdę symbolicznej kwocie. Za niewielkie pieniądze możemy, więc wywołać niemalże piorunujące wrażenie na kobietach. Ta wizja dla wielkiej ilości mężczyzn brzmi bardzo kusząco, dlatego też wystarczy otulić się mgiełką zapachu, jaki zawiera w sobie feromony i zdobyć serce kobiety naszych marzeń. Czyż nie warto to uczynić, zwłaszcza, że cena nie jest zanadto wygórowana?

Warto jednak zastanowić się, dlaczego feromony cieszą się na rynku tak wielką popularnością i dlaczego już z samego założenia twierdzimy, że ich działanie jest skuteczne? Jeśli sięgniemy do Encyklopedii Polskiego Wydawnictwa Naukowego, szybko przekonamy się, że feromony są to wydzieliny o charakterze bezwonnym, które to uwalniane są z gruczołów ludzkich, ale także zwierzęcych. Feromony oddziałują na inne osobniki, a ich zadaniem jest wabić osobnika płci przeciwnej. Feromony niekiedy znane są nam, jako chemia miłości, albowiem powodują, ze płeć przeciwna czuje większy pociąg do danej osoby. Substancje te zwiększają atrakcyjność, seksualność, a także stosuje się je w celu leczenia zaburzeń seksualnych. Można, więc rzec, że to właśnie chemia w swej czystej postaci jest odpowiedzialna za to jak odbieramy płeć przeciwną.

Wpływ feromonów na kobiety. Feromony we współczesnym świecie znakomicie się sprzedają i mimo, że dla wielu osób nadal pozostają kontrowersyjne, to jednak cieszą się bardzo wielkim gronem zwolenników. Dzieje się tak, dlatego, że zapach, identycznie jak fryzura, ubiór, czy też makijaż ma bardzo duży wpływ na fakt, jak jesteśmy postrzegani w otoczeniu. Feromony sprawiają, więc, że wśród ludzi, z którymi przebywamy jesteśmy postrzegani pozytywnie. 

Współcześnie posiadamy bardzo wielką wiedzę na temat oddziaływania zapachów, jednakże naukowcy w dalszym ciągu pragną odkryć ich nowe obszary oddziaływania. Jak dowiodły przeprowadzone badania, feromony to zapach, jakie wysyłają informację określającą nasz stan emocjonalny. Z tego też względu zapach ten bezpośrednio ma wpływ na wybór naszego partnera. Dzieje się tak, dlatego, że mają one większe znaczenie aniżeli nasza percepcja wzrokowa.

Coś więcej o ich działaniu

Feromony określa się, jako bardzo skuteczne środki, które do naszej podświadomości wysyłają sygnały o gotowości seksualnej. To z kolei powoduje, że kobiety odbierają nas za osoby o wiele bardziej atrakcyjne. Związki te mają bardzo duży wpływ na to, jaki obraz stworzy sobie o nas potencjalna kobieta, oraz czy wykaże chęć zbliżenia się do nas. Feromony uskuteczniają ową czynność, albowiem pobudzają strefę seksualną kobiet.  Należy zaznaczyć, że działanie feromonów w wielkim stopniu opiera się na naszej podświadomości. Substancje te stymulują narząd nosowo – lemieszowy, z którego wysyłane są impulsy do mózgu. W ten właśnie sposób powstają emocje a także ludzkie reakcje oparte na instynkcie.  Wielka ilość mężczyzn, którzy są zainteresowani zakupem feromonów zastanawia się czy substancje stworzone syntetycznie działają w identyczny sposób jak naturalne. Możemy wytłumaczyć, iż dzięki pracy naukowców, ale także wielkim zaawansowaniu pod względem technologicznym stało się możliwe uzyskanie doskonałych feromonów, które to w stu procentach odpowiadają ludzkim.  Prawdą, więc jest, że zastosowanie feromonów sprawia, że możemy odnieść wśród kobiet naprawdę wielki sukces. Jednakże to nie wszystko albowiem świetnie wpływają one na nasze relacje w biznesie oraz w życiu codziennym. Poprawiają naszą komunikację z innymi ludźmi, sprawiają, że jesteśmy pozytywnie postrzegani w otoczeniu a stad już bardzo krótka droga do osiągnięcia sukcesu.

Similar Posts