Sterydy w tabletkach

Artykul dodany: Kwiecień 4, 2015

Sterydy w tabletkachJednymi ze środków, które kuszą młodych ludzi, chcących zapewnić sobie doskonały wygląd i oraz sylwetkę, poprzez wypracowanie masy mięśniowej, są sterydy. Ich sprzedaż na terenie większości państw, w tym polski, jest ściśle kontrolowana a obrót poza medyczny karalny. Jednak tak naprawdę, ewentualna odpowiedzialność karna, to najmniejszy problem dla osób, które zdecydują się po nie sięgnąć. Znacznie dotkliwsze są problemy zdrowotne, jakie wynikają bezpośrednio z zażywania takich substancji. Niestety, wiele osób, szczególnie w młodym wieku, pozostaje głucha na te argumenty. W sieci można spotkać się wręcz z opiniami, że zakaz sprzedaży takich środków to ograniczenie wolności obywateli. Warto więc przeanalizować powody, dla których przepisy regulujące te sprawy są tak rygorystyczne, jaki mają cel oraz czy da się nielegalne i niebezpieczne substancje zastąpić takimi, za które nie będzie nam groziło więzienie oraz byłyby bezpieczne dla zdrowia.\

Sterydy w tabletkach

odżywki na rzeźbę

Sterydy to substancje występujące naturalnie w naszym organizmie, są pochodnymi znanego wszystkim hormonu, jakim jest testosteron. Jednak to, że występuje on w sposób naturalny w naszych organizmach, nie oznacza, przyjmowanie go w postaci tabletek, które oferują nam osoby o wątpliwym autorytecie, będzie bezpieczne. Nawet najmniejsze dawki anabolików, przyjmowanych czy to w postaci leków, czy środków mających na celu przyspieszenie powstawania masy mięśniowej, powoduje zaburzenie naturalnej równowagi organizmu. Po pierwsze wzrostowi ulegają nie tylko mięśnie, które trenujemy, ale też inne organy, głównie serce, co prowadzi do jego przerostu i powstania poważnych komplikacji. Zachwiana gospodarka hormonalna organizmu to również problemy dotyczące funkcji seksualnych, ponadto jest to doskonały impuls to powstawania chorób psychicznych. Nawet lekarze, ograniczają stosowanie leków, zawierających hormony do absolutnego minimum, czyli sytuacji, gdy nie ma innych skutecznych rozwiązań, a wystąpienie skutków ubocznych będzie mniej dolegliwe niż sama choroba.

Probolan 50

legalne prohormony

Prawo zabraniające obrotu anabolikami nie jest więc ograniczeniem, ale troską o bezpieczeństwo. Walka z nielegalnym używaniem hormonów zapewnia nam ogromne oszczędności związane z leczeniem chorób, które są bezpośrednim skutkiem ich przyjmowania. Biorąc pod uwagą te fakty, każdy powinien dojść do wniosku, że takie wspomaganie jest nie warte swojej ceny, tym bardziej że na rynku dostępne są legalne, bezpieczne dla zdrowia specyfiki, takie jak Somatodrol czy Probolan 50. Ich właściwe przyjmowanie oraz dobrze dobrany plan treningowy, zapewniają efekty porównywalne z tymi, jakie uzyskują osoby sięgające po sterydy. Co więcej, cena tych środków jest niższa a niżeli medykamentów dostępnych na czarnym rynku. To wszystko sprawia, że należy zadawać sobie poważne pytania, na temat sensu i zasadności przyjmowania tabletek, które mogą nas nawet pozbawić życia. Każdy rozsądny człowiek powinien przemyśleć czy tak ogromne ryzyko jest powodowane czym innym niż chęć zarobku osób z półświatka przestępczego. Można oddać zdrowie i pieniądze za złudzenia, a można sięgnąć po Somatodrol lub Probolan 50. Wybór należy do was.

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Aby dodac komentarz musisz byc zalogowany Zaloguj sie