Skarby na dnie morza

Artykul dodany: 20 stycznia, 2017

Nurkowanie jest dosyć wyjątkową pasją, którą uprawia tylko pewna grupa osób, aczkolwiek trzeba powiedzieć, że mamy do czynienia z coraz większym zainteresowaniem takim sposobem spędzania wolnego czasu, takim sposobem spędzania swojego urlopu. My w tym miejscu chcemy polecić w sposób szczególny nurkowanie w Chorwacji. Z jednej strony mamy pewną słoneczną pogodę, mamy pewne ciepłe morze, ale to nie wszystko. Wyspa Krk, bo o niej w tym miejscu jest mowa, to niewątpliwie bardzo atrakcyjne miejsce dla wszystkich, którzy kochają nurkować. Wyspa Krk leży w bliskiej odległości od półwyspu Istria, a to ma w tym miejscu ogromne znaczenie.

Istria bowiem, a raczej dno morskie w jego pobliżu jest bowiem miejscem, w którym możemy znaleźć wiele ciekawych wraków statków, a poza tym warto zwrócić uwagę na to, iż mamy do czynienia z bardzo dużą przejrzystością wody, co ma tutaj ogromne znaczenie. Wszystkie osoby pragnące wziąć udział w tejże przygodzie mają do dyspozycji specjalną łódź, z której można rozpocząć swoje nurkowanie. Oczywiście w pakiecie wyjazdowym mamy nie tylko możliwość nurkowania, ale ponadto oczywiście mamy do czynienia z ofertą noclegową w miejscowości Malinska, które charakteryzuje się pięknymi gajami oliwnymi, piniami oraz wyjątkowym klimatem, który można uzupełnić miejscowym winem.


Dojazd do Chorwacji jest bardzo prosty, gdyż mamy do niej stosunkowo niedaleko, a poza tym większość trasy możemy przebyć autostradami. Bliskość przyrody dna morskiego, niezwykłe okazy flory i fauny, jakiej w naszym kraju na pewno nie uraczymy pozwalają uznać tę ofertę za bardzo szczególną, za bardzo atrakcyjną. Aby móc poznać więcej interesujących nas szczegółów na pewno powinniśmy zajrzeć na stronę internetową http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-chorwacja-wyspa-krk/. W tym miejscu mamy podane wszystkie informacje, dzięki którym nasz wyjazd na nurkowanie do Chorwacji niczym nas na pewno nie zaskoczy, a my będziemy mogli przeżyć coś bardzo wyjątkowego, coś naprawdę oryginalnego.

Aby dodac komentarz musisz byc zalogowany Zaloguj sie