Zdrowie

Najpopularniejsze afrodyzjaki w żywności

Najpopularniejsze afrodyzjaki w żywności

Przez żołądek do serca – przecież to nie jest jakaś tajemnica, że w żywności znajdują się różnego rodzaju afrodyzjaki, które w miły sposób pobudzają nasze zmysły. Jeżeli zatem jakiś mężczyzna chciałby podbić serce kobiety, która bardzo mu się podoba, powinien pomyśleć o właśnie zastosowaniu niektórych produktów żywnościowych. Zresztą nie chodzi tylko o zdobywanie miłości, ale również podtrzymywanie takowej. Jeżeli np. w naszym związku nie dzieje się zbyt dobrze, rzadko dochodzi do zbliżeń seksualnych, to właśnie afrodyzjaki mogą pomóc, zwiększyć popęd seksualny, przywrócić naszemu związkowi radość. Ba, nawet jeżeli jesteśmy singlami, którym nie bardzo widzi się szukanie drugiej połówki, tak czy siak powinniśmy sięgać po afrodyzjaki. Poprawiają one samopoczucie, odprężają, zwiększają poziom dopaminy i serotoniny w naszej krwi. Oto najpopularniejsze afrodyzjaki, które nie są jakoś specjalnie niszowe, a więc możemy kupić je / przyrządzić chociażby za chwilę.

Najpopularniejsze afrodyzjaki w żywności

  • Najpopularniejsze afrodyzjaki w żywnościOwoce morza: ich kolory, kształty, nietypowy smak i zapach są w stanie pobudzić nasze zmysły w sposób, który nawet nam się nie śnił. Nie ma nic bardziej romantycznego, niż kolacja na której są podawane małże, krewetki czy ostrygi. Od tysięcy lat wiadomo, że spożywanie owoców morza polepsza sprawność seksualną, daje radość z życia, sprzyja powstawaniu bądź utrzymywaniu miłości. Który kraj słynie ze smacznych owoców morza? Oczywiście Francja. Słynie ona również z romantyzmu.
  • Czekolada: działa podobnie jak owoce morza, chociaż nie oszukujmy się – nie można przesadzać z tym afrodyzjakiem, bo nawet będąc szaleńczo zakochanym dostrzeżemy, że nasza druga połówka puchnie w oczach. Tak w ogóle, to nie od dziś depresja jest stosowana jako naturalny sposób walki ze stanami depresyjnymi.
  • Truskawki zakropione szampanem: truskawki są świeże, smaczne i bardzo zdrowe. Do tego romantyczne – szczególnie jeżeli dodamy do niego nieco szampana. Ile? To już wszystko zależy od nas, nic się nie staje jeżeli wypijemy całą butelkę, a nawet więcej.
  • Gruszki – jedne ze smaczniejszych owoców, szczególnie doceniane przez facetów. Jakby nie patrzeć ich kształt w jakiś sposób obrazuje kobiece kształty, a więc niejako podświadomie oddziałuje na płeć brzydką. Smak gruszki może po pewnym czasie lekko się znudzić, jednakże jest dużo pomysłów na wykorzystanie tego przysmaku.
  • Zioła – imbir, chili, kardamon, rozmaryn, a już szczególnie lubczyk są przykładami takich ziół, które nie tylko poprawiają smak i zapach wielu potraw, ale również są niezwykłymi afrodyzjakami. Pobudzają one libido, oddziałują na nasze ciało, są po prostu czymś niezastąpionym.
  • Banany z bitą śmietaną – pobudzają zmysły, szczególnie tyczy się to kobiet. Już same banany to afrodyzjak, a co dopiero w połączeniu z bitą śmietaną? Warto również dodać trochę czekolady, wtedy to już naprawdę będzie coś wspaniałego.

Cóż, jak zatem widać, afrodyzjaki pobudzają żądzę, ale są także po prostu bardzo smaczne. Nikogo z nas zapewne nie trzeba zbytnio przekonywać do ich konsumpcji.

Similar Posts