Pozostałe

Gdzie sprawdzą się lampy solarne?

Lampy solarne to praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Sprawdzą się w wielu miejscach takich jak skrzyżowania ulic, parki, ale można je zamontować także w ogrodach i na tarasach. Przeczytaj, gdzie jeszcze warto je postawić.

Lampy solarne w oświetleniu tarasu

Dzięki oświetleniu tarasu możesz korzystać z przydomowej przestrzeni nawet po zmroku. Nowoczesne lampy solarne stają się nie tylko ozdobą, ale także podnoszą komfort i bezpieczeństwo domowników. Tworzą też odpowiedni klimat i podkreślają estetykę budynku. 

Jeśli do tej pory martwiłeś się kosztami za oświetlenie, teraz możesz odetchnąć z ulgą. Montując je, mniej zapłacisz za prąd. 

Lampy solarne nie przypominają mało wydajnych lampek punktowych. Ich design jest nowoczesny, przez co wyglądają bardzo efektownie. 

A co warto wiedzieć o samych lampach solarnych? Są urządzeniami wyposażonymi w panel słoneczny. W ciągu dnia pobiera on energię ze słońca, którą następnie kumuluje w akumulatorze. Dzięki temu lampa solarna może świecić wieczorami i nocami.  

Ogrodowe lampy solarne – dobry wybór do oświetlania posesji

Jak już wspomnieliśmy, lampa solarna przyda się na tarasie, ale także w ogrodzie. Modele, które są wyposażone w czujniki ruchu, zamontuj w pobliżu ścieżek, oczka wodnego, bramy wjazdowej. Dobre lampy solarne do ogrodu świecą bardzo długo, dlatego nie musisz się obawiać, że nagle w nocy zostaniesz bez światła. 

W pobliżu ścieżek zdecyduj się na lampy solarne wyposażone w czujnik ruchu – dają one przytłumione światło, kiedy nikogo nie ma w pobliżu, natomiast reagują na ruch w promieniu 8 kilometrów. Gdy zaczniesz zbliżać się do lampy solarnej, zaświeci ona pełnym blaskiem. Warto podkreślić, że jej światło jest przyjemne i nie drażni wzroku. Wybieraj tylko profesjonalne lampy solarne SolarLED.

Lampy solarne uliczne – dlaczego stają się tak popularne?

Zastanówmy się, dlaczego stosowanie solarnych lamp ulicznych w miastach, wsiach i małych miejscowościach jest bardzo dobrym rozwiązaniem. W miejscach, gdzie nie da się pociągnąć przewodów zasilających, świetną opcją okażą się lampy solarne. Miasto zapłaci tylko za sam zakup lamp i ich montaż. Tego typu oświetlenie sprawdzi się na skrzyżowaniach, przejściach dla pieszych, przy przystankach autobusowych, w parkach, przy skwerach.

Lampami solarnymi można też oświetlić teren należący do prywatnej firmy. 

Ta inwestycja może okazać się korzystnym posunięciem, pozwoli bowiem uniezależnić się od dostawcy energii. 

Dobrze oświetlona hala produkcyjna a bezpieczeństwo i komfort pracowników

Lampy solarne oświetlą place, powierzchnie magazynowe znajdujące się przy zakładach produkcyjnych. Dzięki temu pracownicy będą wykonywali swoje obowiązki w komfortowych warunkach przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. 

Jak widzisz, lampy solarne to świetne rozwiązanie, także w miastach. Zastosujesz je z powodzeniem do oświetlenia tarasu, ścieżek, oczek wodnych, bram wjazdowych. Zainwestować w lampy solarne mogą także właściciele firm, którzy chcą rozświetlić parkingi przy budynkach, oświetlić hale produkcyjne, place budowy, czy magazyny. Lampę solarną łatwo jest zamontować, co dodatkowo przemawia na jej korzyść. Poza tym polecane już przez nas lampy SolarLED wyposażone są w polikrystaliczne diody LED, dzięki czemu wydłuża się ich żywotność. 

Similar Posts