Uroda Zdrowie

Botoks w walce ze zmarszczkami – co warto o nim wiedzieć?

Zmarszczki. Jedni mówią, że dodają kobiecie lat, inni że uroku. Czystą prawdę znają jednak tylko te panie, które rozpoczęły z nimi walkę. Krem, serum i maseczki to podstawa, ale są takie rodzaje zmarszczek, z którymi apteczne i drogeryjne preparaty sobie nie poradzą. Jest sposób, by pozbyć się ich na długo – botoks. Jest to innowacyjna metoda korekcji zmarszczek, dzięki której odzyskasz młody i promienny wygląd.

Botoks – recepta na młodość dostępna dla wszystkich!

Kochają go największe gwiazdy Hollywood i coraz odważniej przyznają się do jego stosowania. Dzięki możliwościom, które oferuje nowoczesna medycyna estetyczna, także i Ty możesz poczuć się jak prawdziwa diva i poddać się ekskluzywnemu zabiegowi, który znacznie poprawi wygląd i kondycję Twojej skóry, a przede wszystkim zniweluje zmarszczki. Odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania dotyczące odmładzania skóry jest botoks. Najprościej mówiąc, to korekcja zmarszczek, dzięki której następuje ich spłycenie, a ostatecznie usunięcie. W jaki sposób? Poprzez zastosowanie toksyny botulinowej. Ma ona silne właściwości ograniczające kurczliwość mięśni i nerwów w miejscu, gdzie zostanie zastosowana. Gdzie powstaje najwięcej zmarszczek? Wokół nosa, ust i oczu. Dlaczego akurat w tych obszarach? Bo najwięcej mięśni i nerwów angażujemy właśnie w tych miejscach – śmiejąc się, płacząc czy po prostu rozmawiając z drugą osobą. Redukcja zmarszczek przy użyciu botoksu nie zmusza do rezygnacji z codziennego uśmiechu, sprawia jedynie, że nie zyskamy nowych.

Postaw na sprawdzone metody!

Wiele osób ma wątpliwości, czy warto postawić na zabieg korekcji zmarszczek za pomocą botoksu. Jeśli marzysz o pięknej, młodej i pozbawionej zmarszczek skórze odpowiedź brzmi „tak”! Toksyna botulinowa ogranicza co prawda kurczliwość mięśni, ale tylko do pewnego stopnia, a konkretnie do takiego, o którym zdecyduje lekarz – nie zależy Ci przecież na sztucznym wyglądzie, a na pięknej, naturalnej skórze. Na stronie internetowej Kliniki Ziemlewski znajdziesz informacje, które przekonają Cię, że zastosowanie botoksu wcale nie ogranicza mimiki twarzy do minimum – jedynie wspomaga ją i stymuluje do takiego stopnia, by nie wywoływała zmarszczek.

Usuwanie zmarszczek jeszcze nigdy nie było tak proste!

Dlaczego botoks to jeden z ulubionych zabiegów odmładzających kobiet? Bo działa! Klientki, które spróbowały raz, chętnie powracają, by ponownie zredukować swoje zmarszczki. Najważniejsze jest to, że toksyna botulinowa poradzi sobie ze zmarszczkami w każdym wieku, wystarczy jej ilość dostosować do wielkości bruzdy i podać odpowiednią ilość preparatu – wyjaśniają specjaliści.

Szybkie, bezbolesne i trwałe odmłodzenie twarzy!

Niezwykle ważna – szczególnie dla aktywnych kobiet – jest szybka rekonwalescencja. Użycie botoksu nie wymaga późniejszego pobytu w klinice, a nawet szczególnej opieki po zabiegu. Pierwsze efekty zobaczysz już po około trzech dniach, a końcowe odmłodzenie twarzy widoczne jest po dwóch tygodniach. Okres utrzymywania się rezultatów zabiegu jest znacznie dłuższy, bo wynosi aż do pół roku.

Kliniki Ziemlewski znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Łodzi. Oferta wykonania botoksu, a także innych zabiegów, dostępna jest w placówkach firmy pod adresem http://www.klinikiziemlewski.pl/.

Similar Posts