Szybka nauka języka angielskiego

Artykul dodany: Sierpień 8, 2017

Szkół językowych mamy w otaczającej nas rzeczywistości bardzo wiele. Można więc mocno zastanawiać się nad tym, którą wybrać.

Zanim dokonamy owego wyboru, dobrze jest poznać dogłębnie dany podmiot i warunki, które on oferuje. Szkoła językowa Elsinore School of English jest podmiotem istniejącym na rynku już od roku 1994. Od samego początku stawiano w tym miejscu na metodę Callana, która znana na całym świecie jako bardzo skuteczna, w naszym kraju ówcześnie nie była jeszcze rozpowszechniona.
Szkoła praktycznie od samego początku kierowała swoją ofertę nie tylko do osób prywatnych, lecz także dla firm i to z bardzo dużym powodzeniem, mając bardzo spory odzew na tenże element oferty.

Szkoła językowa działa na terenie Katowic, aczkolwiek oczywiście swoją ofertę kieruje do osób i do podmiotów z różnych miast Polski, z różnych miast Górnego Śląska. Oferta kursów jest mocno rozbudowana, dostosowana do wymagań klientów, dostosowana do różnych grup zaawansowania językowego. W przypadku szkoleń firmowych, zakres merytoryczny jest oczywiście ustalany w sposób indywidualny, aby klient był w pełni zadowolony. Wysoko wykwalifikowana, posiadające spore doświadczenie kadra pracowników, lektorów, nauczycieli powoduje, że prezentowany poziom jest bardzo wysoki. Zajęcia prowadzone są w grupach o dosyć małej liczebności, aby w ten sposób można było mówić o znacznie większej skuteczności nauczania.

Warto jeszcze nadmienić, iż już od roku 1997 owa szkoła posiada certyfikat Callan Method Organisation, co wskazuje na bardzo dużą wiarygodność w nauczaniu, co wskazuje na to, iż w tym miejscu faktycznie można mówić o dużej skuteczności. Aby móc pozyskać znacznie więcej cennych informacji na temat owej szkoły, warto zajrzeć na stronę internetową szkoła angielskiego Katowice, na której się one znajdują. W gąszczu ofert szkół językowych, z jakim mamy do czynienia na współczesnym rynku, ta propozycja na pewno jawi się jako bardzo szczególna, jako jedna z tych bardziej się wyróżniających.

5.00 avg. rating (95% score) - 1 vote

Aby dodac komentarz musisz byc zalogowany Zaloguj sie