Powiększanie męskiego przyrodzenia – metody

Artykul dodany: 5 września, 2019

Mężczyźni zawsze marzą o powiększaniu penisa, nawet jeśli seksuolodzy twierdzą, że nie rozmiar ma znaczenia, ale technika jaką zaspokajają oni partnerkę. Mimo wszystko panowie jednak nie porzucają myśli o powiększeniu swojego członka. Jeśli czytasz ten artykuł, pewnie jesteś zainteresowany metodami powiększania przyrodzenia. Zapraszamy zatem do lektury.

Operacyjne powiększanie penisa

Metod na powiększanie penisa jest kilka, a najbardziej popularna jest operacja. Podczas zabiegu nacina się wiązadła łączące prącie z kością łonową. Dzięki temu penis się opuszcza i wydaje się dłuższy. Jak po każdej operacji i w tym wypadku mogą wystąpić powikłania. Panowie mogą mieć problem z zadowoleniem seksualnym partnerki – trudniej im bowiem “trafić do celu” i namierzyć punkt G, którego stymulacja daje kobiecie bardzo przyjemne odczucia. Sam czas rekonwalescencji po interwencji chirurgicznej nie należy do najlepszych – trzeba przez jakiś czas wstrzymać się ze współżyciem i unikać aktywności fizycznej. 

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o powiększaniu penisa kwasem hialuronowym. Metoda ta nie wymaga interwencji chirurgicznej. Zabieg polega na wstrzyknięciu członka specjalnym preparatem zawierającym kwas hialuronowy. Do plusów tego sposobu można zaliczyć fakt, że kwas hialuronowy jest naturalną substancją, która ulega w organizmie biodegradacji nie powodując skutków ubocznych. Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym wykonuje się w znieczuleniu, więc można uznać że jest on bezbolesny. Warto wspomnieć, że dzięki tej metodzie efekty są widoczne od razu – penis wydłuża się o 1-3 cm, a jego obwód powiększa się o 2-5cm. Jedyne o czym należy pamiętać po zabiegu, to o powstrzymaniu się od współżycia przez 2-4 tygodnie. 

Czy są jakieś minusy tej metody? Jeśli chodzi o skutki dla zdrowia to nie ma żadnych, natomiast efekty zabiegu są krótkotrwałe. Utrzymują się od roku do dwóch lat. 

Powiększanie penisa – specjalne urządzenia

Do powiększania penisa można użyć tak zwanych ekstenderów czyli urządzeń, które nosi się codziennie przez kilka godzin. Polega to na tym, że tkanki penisa poddawane są rozciąganiu, co ma doprowadzić do zwiększenia jego długości. Noszenie tego urządzenia nie powoduje dyskomfortu. Warto jednak wiedzieć, że efekty nie pojawią się od razu. Należy wykazać się cierpliwością i systematycznością. Pierwsze zmiany można zaobserwować dopiero po 6 miesiącach regularnego stosowania. Czy używanie ekstenderów ma skutki uboczne? Rozciąganie penisa może spowodować bolesne wzwody, zaburzenia ukrwienia członka, a także zaburzenia czucia w żołędzi. Warto mieć świadomość, że zmiany mogą okazać się nieodwracalne.  

Kolejnym urządzeniem są pompki do penisa. Ma ono kształt przezroczystego cylindra. Po jego nałożeniu wtłacza się do niego powietrze, co powoduje powiększenie ciał jamistych członka i napływ krwi do niego. Aby podtrzymać efekt u nasady penisa zakłada się specjalny pierścień, który należy zdjąć po odbytym stosunku seksualnym. 

Powiększanie penisa – tabletki

Mimo, że nie istnieją badania, które potwierdziłyby skuteczność zażywania tabletek na powiększenie penisa, panowie często ulegają namowom i obietnicom ich producentów. Nic nie wskazuje na to, by zwykłe suplementy mogły wpłynąć na wielkość i długość członka, jest to bardziej chwyt marketingowy. 

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Ćwiczenia na powiększenie penisa polegają na uciskaniu, wstrząsaniu i rozciąganiu członka. Dobrze jednak, zanim przystąpi się do ich wykonywania, skonsultować się z lekarzem. Wprawdzie nie mogą one zaszkodzić zdrowiu, jednak może istnieć szereg przeciwwskazań.

Aby dodac komentarz musisz byc zalogowany Zaloguj sie