Pozostałe

Kiedy warto wymienić zamek w drzwiach?

Są pewne sytuacje, w których nie można zwlekać z wymianą zamka w drzwiach wejściowych. Należy do nich przeprowadzka do nowego mieszkania oraz oczywiste przypadki zauważenia awarii zamka, ale to jeszcze nie wszystko. Profesjonalni ślusarze z Pogotowia zamkowego codziennie wykonują szereg usług ślusarskich, w tym zadania związane z montażem i wymianą zamków. Wiedzą o tym, jak ważne jest, aby zamek do drzwi był solidny i dobrze zamontowany, by chronić mieszkańców domu – zobacz dlaczego.

Kiedy warto wymienić zamek w drzwiach

Nowe mieszkanie i… konieczność wymiany zamków

Przy odbieraniu kluczy do nowego mieszkania od dewelopera radość nie ma końca. Niezależnie od tego, czy to Twoje pierwsze „m”, czy przeprowadzasz się na inny metraż lub w inną lokalizację, wiąże się z tym poczucie, że teraz tutaj będzie nasz dom. Te emocje są ważne, ale nie można zapominać o racjonalnych działaniach i nie chodzi tu tylko o wyposażenie i wystrój wnętrz. Przede wszystkim zadbaj o bezpieczeństwo w Twoim nowym mieszkaniu – bo tylko przy pewności, że Ty i Twoi bliscy macie pełną ochronę, poczujesz spokój i będziesz mógł cieszyć się nowym miejscem. W mieszkaniach od dewelopera są już zamontowane zamki do drzwi, ale ich jakość bywa bardzo różna. By mieć pewność, że ochrona jest na maksymalnie wysokim poziomie, lepiej wezwać dobrego ślusarza. Pomoże w wyborze niezawodnych zamków do drzwi i zajmie się ich fachową wymianą.

Problem z zamkiem? Czas na wymianę

Kolejną sytuacją, w której nie można zwlekać z wymianą zamków, jest awaria zamka. Kiedy zauważysz, że mechanizm szwankuje, zacina się itd., to znak, że przyszedł już na niego czas. Ślusarze z Gdańska uczulają, by nie zostawiać tego na ostatnią chwilę – sytuacja może się pogarszać i problem z zamkiem może stać się naprawdę spory.

Uwaga na białe włamania Dierre! Wymiana zamków gwarancją bezpieczeństwa

Inny, dla którego montaż i wymiana zamków jest koniecznością, to fakt posiadania niesolidnego zabezpieczenia w drzwiach wejściowych. Niestety jest nim zamek na klucz piórowy Dierre – choć ten producent zamków cieszy się dobrą renomą i jego wyroby znajdują uznanie w oczach użytkowników i profesjonalnych techników z Pogotowia zamkowego, to jednak model zamka na klucz piórowy daje się łatwo otworzyć przez włamywaczy, którzy dokonują tzw. białych włamań! W związku z tym, jeśli masz u siebie zamki Dierre na klucz piórowy, nie zwlekaj, tylko zamów profesjonalną usługę wymiany zamków w rekomendowanym Pogotowiu zamkowym.

Similar Posts