Pozostałe

Ile kosztuje wymiany wkładki w drzwiach?

Zacinający się zamek w drzwiach, zgubione klucze czy zwyczajnie chęć posiadania lepszego, bardziej bezpiecznego mechanizmu – w tych wszystkich przypadkach nie musisz zmieniać całego zamka, łącznie z klamką. Wystarczy, że zakupisz nową wkładkę. Montaż wkładki w drzwiach zleć specjalistom, jeśli chcesz mieć pewność, że po całej operacji włożysz klucze czy założysz osłony, a sama wkładka odznaczać się będzie dobrym zabezpieczeniem antywłamaniowym. Ile kosztuje wymiana wkładki w drzwiach?

Ile kosztuje wymiany wkładki w drzwiach

Montaż wkładki w drzwiach – proste czy skomplikowane zadanie?

W przypadku bardziej zaawansowanej technologii i wyższym poziomie bezpieczeństwa wymiana wkładki może kosztować nawet 800 złotych. Taki serwis obejmuje:

  • – zakup nowej wkładki,
  • – jej profesjonalny montaż
  • – i niezbędne prace konserwacyjne.

Przy wymianie prostszego typu starszej wkładki na bardziej nowoczesny, antywłamaniowy typ lepiej zdać się na profesjonalizm fachowców. Nawet przy zwykłych wkładkach konieczne jest bowiem zweryfikowanie parametrów technicznych i właściwy dobór nowego modelu. Może się bowiem  okazać, że mimo sporej inwestycji czasowej i finansowej, nowa wkładka do drzwi i tak nie będzie działać prawidłowo. Jeśli bowiem zakupimy za krótką wkładkę, to nie włożymy klucza, a w przypadku zbyt długiej wkładki napotkamy problem z montażem osłon.

Zdaj się na właściwy serwis i nie przepłacaj dwa razy.

Jeśli powodem wymiany wkładki w drzwiach jest np. zgubienie kluczy, to zdecydowanie konieczne jest szybkie działanie. Wymiana wkładki w zamku nie będzie kosztować więcej niż 200 złotych, w przypadku prostego mechanizmu. Natomiast jeśli na miejsce wezwiemy pogotowie ślusarskie, to ominie nas wizyta w markecie budowlanym i weryfikowanie, czy dana wkładka na pewno będzie pasować do naszych drzwi. Należy pamiętać, że jeśli dobierzemy złą wkładkę, to niestety nie wymienimy jej w sklepie na nową. Dlatego w takiej sytuacji zapłacimy dwa razy, wydłużając sobie dodatkowo montaż wkładki w drzwiach. Zadzwoń więc na pogotowie ślusarskie i sprawdź, ile zapłacisz za ekspresową wymianę wkładki w swoich drzwiach.

Ile kosztuje wymiana wkładki w drzwiach antywłamaniowych?

Do wysokiej klasy drzwi antywłamaniowych konieczne jest zamontowanie również odpowiedniej wkładki. To nie musi być ten sam model, który uległ zniszczeniu, czy awarii. Popularny zamek Gerda, Dierre, czy Keso posiadają również możliwość wymiany samej wkładki na nowszy, bardziej specjalistyczny model. Jeśli więc fabrycznie zainstalowana wkładka Gerda zaczęła się zacinać, to jest to również okazja, by sprawdzić, jakie modele oferowane są na rynku i które w dostateczny sposób będą chronić Twoje mienie. Jeśli do tego zadania wezwiesz ślusarza, to za wymianę wkładki zapłacisz między 500 a 800 złotych, w zależności od rodzaju i poziomu bezpieczeństwa.

Similar Posts