Pozostałe Rozrywka

DMC Gdańsk

NADMORSKA STOLICA POLSKI, WIELOKULTUROWY TYGIEL ETNICZNY, 23 KM PLAŻ I 130-METROWE MOLO

DMC-Poland-Gdansk-3[1]

Dwadzieścia trzy kilometry czystych plaż i stutrzydziestometrowe molo to oferta dla amatorów relaksu nad morzem, a gdy dodamy do tego bogate zaplecze konferencyjne i atrakcje czterech żywiołów – otrzymujemy jedną z najlepszych ofert incentive. Gdańsk razem z Gdynią i Sopotem, tworzą nadmorskie Trójmiasto o niezliczonych, atrakcyjnych punktach turystycznych, hotelarskich i konferencyjnych. To tu zobaczysz ponad tysiącletnią historię, miasto królewskie i hanzeatyczne, swego czasu najludniejsze i najbogatsze miasto Rzeczypospolitej. Tu rozpoczęła się II Wojna Światowa. Stąd możesz wypłynąć na otwarte wody Morza Bałtyckiego, doświadczyć emocjonującego offroad’u 4×4 po pustynnych ruchomych wydmach oraz przeżyć piracki abordaż!

DZIEŃ I
Powitanie grupy w Gdańsku
Zakwaterowanie w hotelu, chwila na odświeżenie po podróży i relaks
Lunch
Gra miejska – zwiedzanie miasta
Kolacja na pokładzie żaglowca „Fryderyk Chopin”
Ten pływający pod polską banderą 55 metrowy żaglowiec w swej niedługiej historii odbył już mnóstwo rejsów do najdalszych zakątków świata. Fryderyk bierze udział w największych cyklicznych regatach świata, podczas których na pokładzie Chopina organizowane są różnego rodzaju bankiety i inne imprezy. Proponujemy organizację klimatycznego wieczoru na pokładzie Fryderyka Chopina. Goście do dyspozycji mają Kawiarnię na pokładzie oraz Mesę znajdującą się pod pokładem. Zaprosimy Państwa do udziału w marynistycznej grze scenariuszowej, a każdy gość na powitanie zostanie wytatuowany, skosztuje dymu z prawdziwej marynistycznej fajki i otrzyma element przebrania marynarskiego.

DMC-Poland-Gdansk-4[1]

DZIEŃ II – cztery żywioły
Śniadanie
Wypłynięcie na szerokie wody statkiem stylizowanym na XVII-wieczny galeon! – wcześniej również z perspektywy statku zobaczymy historię miasta i usłyszymy kilka ciekawostek, m.in. Stocznia Gdańska, Twierdza Wisłoujście oraz Westerplatte – miejsce rozpoczęcia II Wojny Światowej. Goście wezmą udział w chrzcie morskim oraz nauczą się podstawowych zasad żeglarstwa, a zaraz po tym, piraci z sąsiedzkich łodzi, dokonają abordażu statku i porwą kilku gości, a pozostała część grupy, będzie musiała odnaleźć sposób, aby ich odzyskać…
Rejs zakończy się w Sopocie, gdzie zatrzymamy się na lunch i krótkie zwiedzanie, a następnie samochodami terenowymi udamy się na zmierzenie sił z drugim żywiołem – ziemią. Zespoły będą pokonywały najrozmaitsze przeszkody, aby dotrzeć do celu, w którym grupa rozpocznie lot balonem.
Na zakończenie dnia – ognisko z kiełbaskami i zimnym piwkiem dla relaksu po emocjonującym dniu.
Powrót do hotelu późnym wieczorem.

DZIEŃ III
Śniadanie
Sporty wodne i kąpiele słoneczne nad Bałtykiem: flyboard, skutery wodne, windsurfing oraz mecz siatkówki plażowej.
LUB: rejs statkiem na Hel, lunch w helskiej restauracji i powrót do hotelu.
Gdańsk nocą i zwiedzanie ulicy Piwnej…

DZIEŃ IV
Śniadanie
Wykwaterowanie i transfer na lotnisko,
Pożegnanie z grupą
Zakończenie programu

DMC_Poland_Gdansk_1[1]

SPOTKANIA BIZNESOWE:

AMBEREXPO – Centrum Wystawienniczo-Kongresowe
AmberExpo to miejsce z charakterem. Ma niepowtarzalny, wyróżniający styl. Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie Stadionu Energa Gdańsk oraz funkcjonalność obiektu, stwarzają możliwość organizacji różnorodnych, zaawansowanych technologicznie wydarzeń gospodarczych, naukowych i kulturalnych. Centrum posiada trzy zintegrowane hale wystawiennicze o powierzchni 12 000 m2, 4 sale konferencyjne na 1 060 osób z możliwością mobilnego kreowania przestrzeni, strefę VIP, kompleks restauracyjny oraz własny parking.

ERGO ARENA
Miejsce, gdzie łączą się interesy wielu grup. Ergo Arena to jedna z najnowocześniejszych i największych w Polsce hal widowiskowo-sportowych. Idealny obiekt do organizacji zarówno wydarzeń kulturalnych, jak i spotkań biznesowych. W zależności od rodzaju imprezy, może gościć nawet do 15 000 osób.

HOTELE:

Hilton Gdańsk *****
Usytuowany na gdańskiej starówce oferuje pokoje wysokiej jakości oraz kryty basen znajdujący się na szczycie budynku, z którego rozciąga się panorama okolicy.
Witryna hotelu: http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-gdansk/

Hotel Gdańsk ****
Najlepszy butikowy hotel w Trójmieście i doskonała wizytówka miasta, unikatowo położony przy malowniczej marinie jachtowej, w samym sercu miasta.
Witryna hotelu: http://www.hotelgdansk.com.pl/hotel_w_gdansku,1779,1784,1,pages.html

Hotel Sheraton w Sopocie *****
Hotel położony bezpośrednio przy plaży i sopockim molo, oferuje ciche pokoje z widokiem na morze lub park oraz centrum spa z krytym basenem
Witryna hotelu: http://www.sheraton.pl/sopot/

Hotel Rezydent Sopot *****
Obiekt usytuowany w samym centrum Sopotu. Stylowy wystrój hotelu przywołuje urok i najlepsze tradycje Sopotu z lat 20. XX wieku, tworząc elegancką atmosferę.
Witryna hotelu: http://www.hotelrezydent.pl/

Po więcej informacji zapraszamy na http://www.dmcwarsawpoland.com/

Similar Posts