Zwiększenie masy mięśniowej

Artykul dodany: 14 stycznia, 2015

Wychodzę z takiego założenia, że każdy młody człowiek może zwiększyć masę mięśniową i po prostu wyglądać o wiele atrakcyjniej. Sam znam sporo osób, które na początku powątpiewały, nie przypuszczały, iż czymś możliwym jest naturalne zwiększenie masy mięśniowej. A teraz? Podobają się sobie, część z nich nawet wykorzystuje swój wygląd do tego, aby wyrywać dziewczyny – w sumie to tyczy się wszystkich ludzi, może oprócz tych, którzy są już w szczęśliwych związkach. Oczywiście różne są priorytety, ale jeżeli ktoś już czyta ten artykuł, to zapewne jego mniej bądź bardziej skrytym marzeniem jest to, aby wyglądać bardziej jak Mariusz Pudzianowski, aniżeli Adam Małysz.

Zwiększenie masy mięśniowej

Zwiększenie masy mięśniowej

Co w takim razie zarekomendować takim ludziom, którzy co prawda chcą zwiększyć masę mięśniową, ale na całe szczęście są na tyle mądrzy, że bez najmniejszego cienia wątpliwości nie chcą zażywać byle czego, bo to przecież może bardzo niekorzystnie wpłynąć na ich ogólny wygląd, zdrowie oraz samopoczucie. To prawda, przecież w tym momencie chodzi o to, aby zwiększyć masę mięśniową, a nie tłuszczową! Trzeba zatem zażywać około 3000 kalorii w ciągu dnia, wśród nich powinny znajdować się tłuszcze, węglowodany i białko. W innych tekstach można poczytać sobie na temat tego jakie dokładnie to powinny być proporcje, można także dowiedzieć się tego co warto jeść, ale akurat tutaj nie ma raczej większego sensu przytaczać tych informacji. Czyli dieta to podstawa w kwestii zwiększania masy mięśniowej, a co jeszcze? Pamiętajmy także o tym, aby w żadnym razie nie dopuścić do takiej sytuacji, w której będziemy co prawda przestrzegali dietę, a i owszem, w końcu to nie jest takie trudne, ale mimo to po prostu nie będzie w naszym codziennym życiu odpowiedniej aktywności sportowej. Trzeba być bardzo naiwną oraz niepoinformowaną osobą, aby nie dojść do takiego wniosku, że co jak co, ale naprawdę dieta dopiero w połączeniu z ćwiczeniami da odpowiedni wynik. Dużo sportu to podstawa także z tego powodu, że no jakby nie patrzeć będziemy mieli po wysiłku większy apetyt, a z nim jest zawsze problem wtedy, gdy co prawda zdajemy sobie sprawę z tego jak niesamowicie istotne jest zwiększenie spożywanych kalorii, ale po prostu nie mamy ochoty na jedzenie. Czyli już wiemy – dieta + ćwiczenia mogą sprawić, iż będziemy przypominali mężczyzn, którzy są stawiani za wzór w kontekście budowania swojej masy.

Trzeba pamiętać także o tym, aby w żadnym razie nie dopuścić do takiej sytuacji, w której nie będziemy zażywali suplementów diety. Bardzo dobrym preparatem, który w znacznym stopniu zwiększa masę mięśniową, jest chociażby Somatodrol. Moim skromnym zdaniem jest on bardzo dobry, skuteczny, a przy tym naturalny, a więc nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Wśród osób, które zażywają preparat o którym więcej na tej stronie nietrudno dostrzec lepsze wyniki. Dieta + ćwiczenia + suplementy diety Somatodrol? Fantastyczne połączenie, które da satysfakcjonujący wynik!

Aby dodac komentarz musisz byc zalogowany Zaloguj sie