Pozostałe

Wizyta u doradcy finansowego

Jeśli potrzebujemy kredytu hipotecznego na dom albo na mieszkanie to doradca finansowy jest osobą, która wie jak ma nam pomóc. Wystarczy przynieść wszystkie dokumenty o zarobkach oraz o wydatkach, a ten człowiek zacznie przeliczać ile maksymalnie otrzymamy od banku kredytu hipotecznego.

Dzisiaj kredyty udzielane są w złotówkach, dlatego kwoty są o wiele wyższe niż dawniej. Oczywiście jest wiele obostrzeń i zabezpieczeń, ale tego wszystkiego dowiemy się po skontaktowaniu się z doradcą finansowym.

Wiemy jak ma to wszystko wyglądać i wiemy, czego się spodziewać. Zebranie wszystkich potrzebnych bankowi dokumentów może zająć sporo czasu, ale jeśli chcemy otrzymać kredyt to nie mamy innego wyjścia. Jeśli nam się to w miarę szybko uda zrobić to teraz doradca finansowy prześle wnioski do banku. To czasu oczekiwania i nerwów, bo nie wiemy, który z wybranych wcześniej banków jest w stanie dać nam kredyt, a jeśli da to, w jakiej kwocie? Bank potrzebuje trochę czasu na przeprowadzenie analizy dokumentów, które im wysłaliśmy. Chcą mieć pewność, że wszystko się zgadza i nie ma tutaj żadnych kombinacji.

Co dalej będziemy robić?
Trzeba będzie wybrać najkorzystniejszą dla nas decyzje, co oznacza, że najpierw trzeba będzie przeprowadzić negocjacje z bankiem. Doradca finansowy tym wszystkim może się zająć i właśnie, dlatego warto z jego usług skorzystać. My sami nie mamy możliwości negocjacji, ale ten człowiek się na tym zna bardzo dobrze i wie, co i jak powinien robić i mówić. Czy na tym zyskamy? Na pewno na tym nie stracimy, bo zawsze warto spróbować negocjować warunki nowej umowy. Im więcej na tym zyskamy tym bardziej będziemy zadowoleni. Można od razu wejść sobie na stronę http://www.1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny i sprawdzić jak pracuje taka osoba i czy ma dzisiaj dla nas czas. Im wcześniej się z doradcą finansowym skontaktujemy tym lepiej dla nas, a zatem nie ma, co zwlekać. Wtedy szybciej wyślemy wszystkie ważne dokumenty i szybciej otrzymamy pieniądze na naszą nieruchomość.

Similar Posts