Rozrywka Turystyka

Spacer po Krupówkach – jaki wybrać nocleg?

Krupówki to ulica reprezentacyjna Zakopanego. Żadne inne górskie miasto nie ma takiej ulicy, która jest znana w całym kraju. Jeśli ktoś lubi atrakcje to, jeśli szuka noclegów to właśnie blisko Krupówek. To jest pewnego rodzaju wyznacznik.

Zawsze turyści pytają jak daleko jest do Krupówek? Wtedy wiedzą czy można się tam dostać w kilka minut pieszo czy potrzebny jest samochód. Lepiej żeby nie trzeba było ciągle jeździć samochodem po Zakopanem, bo co to za atrakcja? Przyjechaliśmy odpoczywać, a nie spędzać czas w samochodzie. Jeśli chodzi o atrakcje to na pewno znajdziemy tam wiele sklepów. Są to znane marki, których w swoich miastach często nie znajdziemy.

To nie wszystko, bo można również znaleźć stragany gdzie będziemy mogli kupić regionalne wyrobu. Trudno byłoby nie być w Zakopanem i nie spróbować oscypka, dlatego od tego warto byłoby zacząć. Jeśli jedziemy zimą to bez grzańca się nie obędzie, dlatego musimy odwiedzić na Krupówkach jedną z karczm, a wtedy na pewno i najemy się tam i napijemy. Takich miejsce na Krupówkach jest bardzo dużo, co zakańcza, że dla każdego z nas znajdzie się to, co jest mu potrzebne. Można pobawić się na Krupówkach, można spotkać znajomych jak i sławnych ludzi.

Nasze najlepsze miejsce do spania

Spać można w apartamentach, ale również w drewnianych domkach. Jeśli ktoś chce poczuć się jak góral to wybiera domki z drewna. Przykładem super noclegu będzie domek Omieg. Przeznaczony jest dla sześciu osób. Składa się z dwóch poziomów, dlatego dla wszystkich będzie dużo miejsca. Zaletą tego domku drewnianego jest to, że tylko dziesięć minut zajmuje nam dotarcie do centrum Zakopanego. Jesteśmy wtedy blisko tych wszystkich super atrakcji, dla których do Zakopanego przyjechaliśmy. Opis oferty możemy znaleźć na https://zakopaneapartamenty.net/domki-zakopane/. Warto tam zajrzeć, a na pewno znajdziemy ofertę dla siebie. Do Zakopanego można przyjechać o każdej porze roku i nigdy nie powiemy, że tam jest nudno. Tak właśnie działa i funkcjonuje, na co dzień stolica Tatr.

Similar Posts