Smaczny sposób na piękną sylwetkę

Artykul dodany: Styczeń 16, 2017

Zbędne kilogramy coraz bardziej dają ci w kość, a czas na ćwiczenia jest mocno ograniczony? W takim razie sięgnij po… herbatę.

Czy herbata może działać odchudzająco? Może, pod warunkiem, że posiada ona odpowiednią kompozycję składników. Niemniej jednak należy zauważyć, że sam proces odchudzania jest niezwykle skomplikowany gdyż – w praktyce – składa się on z kilku faz. W związku z powyższym zastosowanie wyłącznie jednego rodzaju herbaty może okazać się po prostu nieskuteczne. Właśnie z tego założenia wyszli producenci Slim Herbal System, czyli suplementu diety pod postacią ziołowej herbaty. Na czym polega skuteczność wspomnianego rozwiązania?

Co 6 herbat to nie jedna!

Slim Herbal System to innowacyjne rozwiązanie, na które składa się aż 6 różnych herbacianych kompozycji. Kompletny program obejmuje 3 pory dnia, czyli poranek, popołudnie i wieczór. W trakcie każdej z pór należy wypić 2 różne herbatki oznaczone jako faza I oraz faza II.

Poranek

Czy wiesz, że duży wpływ na wchłanianie składników odżywczych oraz spalanie tłuszczu ma praca jelit? Jeśli są one zanieczyszczone wówczas wspomniane procesy nie przebiegają prawidłowo, co w praktyce skutkuje dodatkowymi kilogramami. Dlatego pierwsza z herbat wypijanych o poranku ma na celu oczyszczający detox, zaś druga pobudza organizm oraz przyspiesza spalanie kalorii.

Popołudnie

Spowolniony metabolizm i zwolnione procesy trawienne potrafią dać się we znaki nawet najbardziej aktywnym z nas. Z tego względu w dalszej części dnia należy wypić herbatę fazy I popołudniowej, której celem jest pobudzenie trawienia i tym samym „podkręcenie” metabolizmu. Ale to nie wszystko. Równie ważna jest bowiem stymulacja termogenezy, dzięki której tłuszcz zostanie zamieniony w energię. Aby osiągnąć wspomniany efekt należy więc sięgnąć po herbatę oznaczoną jako faza II popołudniowa.

Wieczór

Czy znasz przysłowie mówiące o tym, że wszystko smakuje lepiej po 22.00? To niestety prawda, jednak nie od dziś wiadomo, że nic tak nie niszczy pięknej sylwetki jak jedzenie nocą. Na szczęście  zahamowanie apetytu jest dziecinnie łatwe; wystarczy, że wieczorem wypijesz herbatę fazy I dedykowaną tej właśnie porze dnia. Z kolei wyciszenie i dobry sen zapewni ci herbata fazy II.

Odchudzanie z systemem Slim Herbal System jest nie tylko łatwe i skuteczne, ale również w pełni naturalne i… niezwykle smaczne! Więcej szczegółów na ten suplementu diety znajdziesz na www.slim-system.pl.

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Aby dodac komentarz musisz byc zalogowany Zaloguj sie