Rozrywka

Pobyt w domku pod Gubałówką

Stylowych obiektów noclegowych położonych w Zakopanem oraz w jego okolicach jest bardzo wiele. Stylowy w tym miejscu oznacza ni mniej, ni więcej jak obiekt wykonany z drewna, a więc idealnie pasujący do wystroju, do otoczenia, do miejscowej tradycji.

Takich drewnianych obiektów na terenie Zakopanego mamy bardzo wiele. My będziemy chcieli w sposób szczególny wskazać na Elkowe domki. Jest to kompleks pięciu obiektów wykonanych z drewnianych bali. Każdy z tych domków to nieco inna architektura, to nieco inna wielkość, to obiekt przeznaczony dla nieco innej ilości osób. Jako przykład podamy w tym miejscu Domek pod Gubałówką. Jest to obiekt, który powstał na podstawie projektu Jana Karpiela Bułecki.

Jest to komfortowy domek z komfortowym wyposażeniem. W tym domku może przebywać od czterech do sześciu osób. Powierzchnia użytkowa tego domku to 60 metrów kwadratowych. Domek pod Gubałówką, jak sama nazwa wskazuje, położony jest na stoku Gubałówki.

Znajduje się on na niezależnej działce, która jest ogrodzona. Dzięki temu można mówić o pełnej intymności pobytu. Na działce jest oczywiście wyznaczone miejsce na zaparkowanie samochodu, ale nie mogło także zabraknąć miejsca na rozpalenie grilla. Nie można nie wspomnieć także o dwóch bardzo wygodnych sypialniach jak również i łazience, w której można maksymalnie się zrelaksować. W domku tym nie mogło zabraknąć także aneksu kuchennego, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. Biorąc pod uwagę całość tego domku, należy na pewno podkreślić, że jest to oferta jednego z najbardziej atrakcyjnych obiektów noclegowych w Zakopanem. Aby móc zapoznać się z większą ilością informacji na temat tego obiektu jak również i innych Elkowych Domków, warto jest zajrzeć na stronę internetową domek Zakopane. Tam mamy umieszczone wszelkie informacje, dzięki którym można łatwo zdecydować, na który z obiektów noclegowych warto się zdecydować. Pobyt w Zakopanem zawsze można określić mianem magicznego. Warto go podkreślić wyborem odpowiedniego obiektu.

Similar Posts