Pozostałe

Kredyt bez BIK i zaświadczeń

Wiele osób zastanawia się nad tym czy mogą otrzymać kredyt bez zaświadczeń, a tym bardziej bez sprawdzania w bazie BIK? Można odpowiedzieć, że i tak i nie, ale dlaczego? Jeśli chcemy otrzymać kredyt z banku i mamy złą historią to nie ma, co liczyć na to, że oni zbagatelizują to, co mówi BIK i nam pieniądze dadzą.

Można powiedzieć, że w banku nie mamy już, co szukać, bo tam wszystko sprawdzają nawet, jeśli dają nam mało pieniędzy. Nie chce im się zajmować ściganiem pieniędzy do kogoś, kto jest niewiarygodny. Oczywiście nie wszyscy są nieuczciwi, bo czasami płacimy za błędy sprzed lat. Trzeba uważać, czego spłacamy, a co nie, bo można się łatwo dostać na liście i można będzie tego żałować. Bank w pierwszej kolejności sprawdzi, co mamy na sumieniu. Jeśli nic to na pewno otrzymamy każdy rodzaj kredytu zaczynając od gotówkowego, poprzez samochodowy, a kończąc na kredycie hipotecznym.

Co można zrobić w takiej sytuacji?

Można uzyskać kredyt, ale nie w typowym banku. Na rynku znajduje się wiele firm tak zwanych parabanków i tam bez problemu można będzie otrzymać pieniądze. Oni wiedzą, że my nie mamy innego wyjścia i się do nich zgłaszamy, dlatego starają się dać nam dokładnie to, czego szukają. Oczywiście warunki takiej współpracy są o wiele gorsze niż w przypadku banku, ale skoro nie mamy innego wyjścia to albo bierzemy od nich pieniądze albo ich nie mamy. Każdy sam wie, co chce osiągnąć, dlatego coś dla siebie wybierze. Bardzo dużo przydatnych informacji właśnie o kredytach bez BIK można znaleźć w Internecie. Najlepszy do tego jest Portal Polskie Finanse, który ma zawsze sprawdzone informacje, przez co możemy na nich polegać. Są na bieżąco ze wszystkim, co związane z finansami, dlatego warto codziennie do nich zaglądać.

Portal znajdziemy na stronie PFinanse.eu – finanse, kredyty i pożyczki i warto tam już teraz zajrzeć, a przekonamy się, że to w pełni profesjonalny serwis, który na pewno nam się przyda. Im więcej wiemy o kredytach tym bezpieczniej dla nas, bo wiemy, jakich błędów należy unikać.

Similar Posts