Pozostałe Uroda

Jakie trendy w biżuterii będą królować w 2019 roku?

Modna biżuteria to jedna z najważniejszych kwestii, na które szczególną uwagę zwrócą wszystkie panie. Projektanci więc zadbali o wszystkie damskie gusta i postanowili zasięgnąć po inspirację do… lat, a właściwie wieków minionych. Co więc będzie modne w 2019 roku? Jaki styl będzie królował?


Modna biżuteria 2019, czyli co założyć w nowym roku?

Okrągłe kolczyki, chokery z metalu czy bransoletki typu cuff? A może całkiem zwariowane połączenia, które na co dzień nie są nawet brane pod uwagę? Moda na biżuterię w 2019 roku przynosi wiele niespodzianek, ale i zwraca uwagę na dodatki, które są doskonale znane kobietom nie od dzisiaj. 

Po pierwsze, absolutnym hitem jest biżuteria z motywem liści. Bransoletki z lekkim wzorkiem, celebrytki czy broszki typowo jesienne to hit, który króluje w 2019 roku. Modne są również – choć już nie tak bardzo – liście tropikalne, przypominające palmy. Drugim motywem modnym w nowym roku jest biżuteria typu body chain. Jest to propozycja, która charakteryzuje się minimalizmem oraz subtelnością. Jedną z opcji jest delikatny łańcuszek, który zdobi pojedynczy, kolorowy koralik. Taka pozycja świetnie sprawdzi się w stylizacji codziennej. Body chain przybiera jednak również nieco bardziej okazałe postacie – w interpretacji domu mody Gucci, świetnie sprawdzą się łańcuszki przyozdobione mieniącymi się, licznymi kryształkami. 

Nie da się również zapomnieć o metalowych chokerach, które były popularne w latach 90. ubiegłego wieku i dziś powróciły do łask. Nazywane są one również obrożami, a ich projektowaniem zajęli się między innymi Versace i Marni. Na rękę z kolei świetnie sprawdzą się bransoletki typu cuff, które można nosić pojedynczo, bądź w połączeniu z innymi modelami. Pozycje te oferuje między innymi Alexander McQueen, Marni, a także Altuzarra. Można je również oczywiście znaleźć w sklepach sieciowych. Dla lepszego efektu, najlepiej jest połączyć kilka bransoletek, jednakże osoby lubiące minimalizm powinny wybrać pojedyncze ich noszenie. Są one dostępne zarówno w wersji srebrnej, jak również i w opcji złotej.

Modne kolczyki nie zawsze muszą iść ze sobą w parze?

Noszenie kolczyków z tej samej pary – jak się okazuje – to już przeżytek. W 2019 roku modne jest zakładanie dwóch różnych, co jest nowym spojrzeniem na ozdabianie uszu. Takie propozycje prezentuje Chanel czy Prabal Gurung. Świetnie sprawdzają się też zestawienia jednego, długiego oraz bardzo bogato ozdobionego kolczyka w parze z jednym, minimalistycznym sztyftem, mocno przylegającym do ucha.

Polecamy modne kolczyki ręcznie robione

Similar Posts