Pozostałe

Jak przebiega foliowanie termokurczliwe?

Do pakowania produktów produkowanych poprzez klientów reprezentujących mnóstwo dziedzin, w ostatnim przede wszystkim branżę cukierniczo-piekarniczą, drobiarską, wytwórców czekolad, branżę kosmetyczną oraz chemiczną, papierniczą, drukarską, wytwórców produktów z tworzyw syntetycznych (m.in. zabawek), natomiast również poprzez spółki oferujące usługi pakowania, logistyczne i poprzez supermarkety.

Pakowanie odbywa się techniką obkurczania cieplnego za pomocą właściwych maszyn pakujących. Pakowanie termokurczliwe zapewnia hermetyczne oraz natychmiastowe zabezpieczenie przeróżnego typu elementów do przewozu lądowego, morskiego lub powietrznego. Jest to też technika wykorzystywana w wypadku zabezpieczania ładunków podczas przechowywania ich w składach, składach i wiatach. Folia termokurczliwa jest uniwersalna oraz łatwa w wykorzystywaniu, tworzy ciasno należącą, hermetyczną barierę między pakowanym elementem natomiast elementami zewnętrznymi.

Foliowanie artykułów

Pakowanie w folię jest dobrym oraz jednocześnie ekonomicznym sposobem, na otrzymanie zabezpieczonego pakietu, bez straty przekazu marketingowego znajdującego się na artykule. Jako opcja dla kopert, idealnie sprawdza się w mailingu paczek pocztowych jeśli konsumentowi nie zależy na prywatności ilości paczki. W wypadku zestawów rabatowych, gazet, kosmetyków oraz wielu pozostałych artykułów, po prostu nie ma odpowiedniejszego wyjścia jak zabezpieczenie folią termokurczliwą. We współzależności od produktu jaki ma zostać opakowany, wybieramy właściwy typ folii oraz jej grubość. Głównie firmy pracują na foliach polietylenowych (PE), poliolefinowych i PCV.

Foliowanie termokurczliwe

Foliowanie termokurczliwe jest sposobem na niezwykle hermetyczne i natychmiastowe zabezpieczenie wszystkiego typu asortymentu do jego przewozu – lądowego, lotniczego lub morskiego. Pakowanie ową techniką idealnie sprawdzi się też podczas przechowywania lub składowania produktu. Folia termokurczliwa jest przede wszystkim niezwykle prosta w wykorzystywaniu. Podczas pakowania niezwykle ciasno dochodzi do zabezpieczanego artykułu, tworząc nieprzepuszczalną powierzchnię osłonową oddzielającą obiekt od czynników zewnętrznych. Foliowanie termokurczliwe zabezpiecza zatem produkt przed wilgotnością, brudem oraz światłem UV.

PackPost – pakowanie i magazynowanie w jednym miejscu.

Similar Posts