Uroda Zdrowie

Dentysta Bielsko

Nasza klinika implantologii i stomatologii zlokalizowana jest w centrum Bielska.  Wykwalifikowany zespół zatroszczy się o Twój piękny uśmiech. Udowadniamy, że leczenie kanałowe wcale nie musi być koszmarem. Marzą Ci się implanty? Nie rezygnuj z nich! Dzięki naszej stomatologii estetycznej Twoje zęby będą zachwycać.

Twój dentysta w centrum Bielska-Białej

Nasza klinika znajduje się w centrum Bielska-Białej, na ulicy Jana III Sobieskiego 185, czyli w pobliżu najważniejszych ulic.

Ta lokalizacja sprawia, że dotrzesz do nas praktycznie z każdej części miasta. Już nie musisz szukać innego dentysty. Oto jesteśmy my.

Jak pracujemy?

Dla nas najważniejszy jest Twój komfort i bezpieczeństwo, zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu.  Pracujemy wyłącznie na sprzęcie wysokiej jakości i na najnowocześniejszych materiałach. Nieustannie się szkolimy, dlatego mamy ogromną wiedzę. Stomatologia to nie tylko leczenie zębów, ale pasja, która towarzyszy nam każdego dnia. Nie tylko wyczarujemy piękny uśmiech, ale także zadbamy o Twoje samopoczucie. Nasza praktyka stomatologiczna to zespół doświadczonych lekarzy (stomatologa, chirurga szczękowego i dentysty) oraz asystentów, którzy zaopiekują się Tobą od początku wizyty do jej zakończenia.

Zadbamy nie tylko o Twoje zęby, ale także o zdrowie jamy ustnej. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj usługi się zdecydujesz, dostaniesz od nas cały wachlarz porad odnośnie do pielęgnacji i higieny.

Co robimy najpierw?

Naszym głównym celem jest poznanie Twoich potrzeb. Jak już wspomnieliśmy, pacjent jest dla nas najważniejszy. Nasz stomatolog  zapyta o Twoje oczekiwania, a diagnostykę pogłębi o RTG. Otrzymany obraz stanu jamy ustnej  pozwoli zaproponować najlepszą metodę leczenia, korekcji lub wstawiania implantów.

Wszystkie to, co robimy – zarówno wypełnienia niewielkich ubytków, duże prace protetyczne, jak i skomplikowane zabiegi – wykonujemy z wyjątkową dbałością i starannością.  Oczywiście lekarz porozumiewa się z pacjentem. Zawsze wiesz, co i w jakiej kolejności wykonamy.

Dysponujemy pracownią RTG, więc najpierw zrobimy zdjęcie. To utwierdzi nas w przekonaniu o konieczności wdrożenia odpowiedniego leczenia lub usunięciu ubytków.  Korzystamy także z wiedzy i doświadczenia chirurga szczękowo-twarzowego.

Jakie usługi świadczymy?

Chcemy, abyś w naszej klinice poczuł się komfortowo. Wiemy, że wizyta u dentysty często wiąże się ze stresem. Już sam widok fotela dentystycznego niejednokrotnie powoduje, że masz ochotę odwrócić się i wyjść. Zapewniamy, że u nas nawet chirurgia stomatologiczna nie jest niczym strasznym. Jakie usługi świadczymy?  Nasze specjalizacje to:

 • implantologia,
 • chirurgia,
 • protetyka,
 • leczenie bez bólu,
 • endodoncja,
 • ortodoncja,
 • stomatologia zachowawcza,
 • pedodoncja,
 • diagnostyka i profilaktyka,
 • wybielanie.

Zadbaj z nami o zdrowie swoich zębów!

Dzięki nam będziesz mieć 100, a nawet więcej powodów do uśmiechu. Wystarczy, że umówisz się na wizytę u nas w klinice w Bielsku-Białej.  Wiele osób, które skorzystały z naszych usług, nie kryje swojego zadowolenia.

Za co nas pokochano?

 • Za nieszablonowe podejście do dzieci. My wiemy, że im wcześniej zaczniemy dbać o zdrowie naszych zębów, tym lepiej, jednak nasze pociechy niekoniecznie mają takie podejście. Strach i płacz to częste reakcje małych pacjentów. U nas zdarzają się niezwykle rzadko. Nasz zespół tworzą empatyczne osoby, które w mig zapanują nad dzieckiem – szybko obeschną łzy i pojawi się uśmiech.
 • Za to, że nasi lekarze dobierają najlepszą metodę leczenia w zależności od tego, ile masz ubytków i jak wiele wymagają one pracy.
 • Za to, że nie stresujesz się wieloetapowym leczeniem – działamy sprawnie i mamy wszystko pod kontrolą. Pomagają nam w tym najlepszej klasy narzędzia oraz świetnie wyposażone pracownie.
 • Za to, że endodoncja w naszym wykonaniu jest oparta na skutecznych i nowoczesnych metodach. Możesz przejść leczenie kanałowe bez bólu i nerwów.
 • Za to, że ratujemy zęby, kiedy tylko jest to możliwe. Usuwanie ich traktujemy jako ostateczność. Chcemy, abyś jak najdłużej zachował naturalny uśmiech.
 • Za to, że przywracamy piękno Twoim zębom.

Zapraszamy!

Similar Posts