Pozostałe

Zachwycające balustrady całoszklane. Gdzie można je zamówić?

Balustrada, która jednocześnie skuteczne chroni, ale też jest niemalże niewidoczna? Tak, teraz to możliwe! Taką możliwość dają zachwycające balustrady całoszklane samonośne, które można obecnie kupić także w Polsce. Gdzie można je kupić?

Wybór właściwej konstrukcji balustradowej posiada duże znaczenie, więc każdy klient powinien pamiętać o tym, by zapoznać się z różnymi propozycjami dostępnymi na rynku. Aktualnie intrygująca propozycja to balustrady całoszklane samonośne, które pozwalają na uzyskanie efektu idealnie gładkiej tafli szkła.

Czym są balustrady całoszklane samonośne?

Zwykle balustrady szklane wykonuje się ze szkła łączonego z innymi materiałami, na przykład ze stalą nierdzewną, która służy wtedy jako słupki. Takie balustrady są estetyczne i trwałe. Jednak firmy wykonujące balustrady ze szkła mogą zaproponować jeszcze jedną nowoczesną opcję – to balustrady całoszklane samonośne.

Balustrady całoszklane samonośne to rodzaj balustrad szklanych, które nie posiadają słupków. Charakteryzuje je za to system montażu punktowego lub liniowego do lica ściany, boku schodów albo też do nawierzchni poziomych z wykorzystaniem liniowych elementów montażowych. W ten sposób zastosowanie słupków nie jest już konieczne.

Balustrady całoszklane samonośne – warianty

Firmy wykonujące balustrady całoszklane mogą zaoferować je klientów wielu wariantach, co powiązane jest zarówno z metodą montażu, jak i wykończenia balustrady.

Całoszklane balustrady dostępne są w poniższych wariantach

  • bez poręczy
  • z poręczą wykonaną z drewna
  • z poręczą wykonaną ze stali nierdzewnej

Warto też zaznaczyć, że balustrady te mogą być wykonane z różnych wariantów szkła hartowanego, dlatego można dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb i do aranżacji przestrzeni, w której mają się znaleźć.

Gdzie zamówić balustrady całoszklane?

Firmy wykonujące balustrady całoszklane samonośne mogą zapewnić swoim klientom kompleksową, fachową pomoc w realizacji każdego projektu. Z dostępnymi propozycjami można zapoznać się już teraz za pośrednictwem internetu.

Similar Posts