Rozrywka

Wygnać nudę z łóżka

Różne są sposoby na urozmaicenie życia erotycznego. Jeśli szukasz nowych doznań, warto zapoznać się z bogatą ofertą rynku erotycznego.

Sex shop? Nie dla mnie!

Wiele osób ma opory z zapoznaniem się z gadżetami erotycznymi. Kojarzą się one wielu osobom z perwersją. Niesłusznie. Są ciekawym urozmaiceniem, inspiracją do poszukiwań nowych doznań. Dzisiaj w dobie Internetu możemy je kupować w zaciszu domowym; znika obawa, że ktoś znajomy może nas zobaczyć, co wywoła w nas uczucie skrępowania.  Warto również wiedzieć, iż sklepy internetowe oferujące tego rodzaju akcesoria zapewniają pełną dyskrecję, a przesyłki pakowane są w taki sposób, aby nie zdradzały jej zawartości.

Co wybrać?

Wszystko zależy od preferencji, upodobań, drogi, którą chcemy spróbować czegoś nowego. Na rynku znajduje się wiele preparatów, które mają nas wprawić w błogi nastrój zamian dojdzie do zbliżenia. Sole, kapsułki, olejki do kąpieli i masażu pobudzą zmysły partnerów i doskonale sprawdzą się w grze wstępnej. Żele intymne uatrakcyjnią miłość francuską. Kto ceni sobie smakowite doznania może wybrać jadalną bieliznę albo jadalne pyłki do ciała.

Dla pań tradycyjnie polecane są różnego rodzaju wibratory różniące się kształtem i funkcjami: waginalne i analne, wibratory naturalne, ze stymulatorem łechtaczki lub punktu G. Ciekawym gadżetem dla kobiet jest jajko wibrujące, które zapewnia kobiecie ciekawe doznania. Dzięki różnym wariantom wibracji można dopasować program do własnych potrzeb.

Erotyczne gadżety to także kajdanki, szarfy i mankiety do krępowania, wibrujące gąbki do kąpieli czy piórka do łaskotania, czyli tzw. akcesoria BDSM. Dla wzrokowców (czyli dla mężczyzn) strony z erotycznymi gadżetami oferują szeroką gamę strojów. Od bielizny, przez stroje pielęgniarek, aż po lateksowe wdzianka. Jednak zazwyczaj ta bielizna jest droga, a jednocześnie nie najwyższej jakości. Jeśli ważny jest dla nas strój lepiej wybrać się do dobrego sklepu z bielizną.

Czego unikać?
Na stronach z gadżetami erotycznymi sprzedawcy oferują często tabletki poprawiające potencję, wzmagające erekcję, powiększające biust. Należy raczej unikać tego typu dodatków do miłosnej gry. Ich skład nie jest do końca jasny, a działanie wątpliwe. Jednym słowem – można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Similar Posts