Choroby

Podolog Wrocław Twoim wybawieniem dla stóp

Stopy potrafią być piękne, ale potrafią także być prawdziwą zmorą. Zwłaszcza na wiosnę i latem przesuszające się i pękające pięty, grzybica na paznokciach lub modzele (żółta, twarda skóra) potrafią mocno uprzykrzyć życie. Zamiast się męczyć idź do podologa we Wrocławiu.

Schorzenia stóp często pojawiają się nie z naszej wizy. Podolog Wrocław ma w swoim wachlarzu specjalistyczne narzędzia oraz metody, który w szybkim tempie usuną z Twoich stóp wszelkie zmiany chorobowe. Ale po kolei.

Kto to jest podolog?

Podolog to specjalista, który zajmuje się leczeniem oraz profilaktyką stóp. Z jakiego problemu Cię uwolni? Podolog Wrocław leczy wkręcające oraz wrastające paznokcie, grzybicę stóp i paznokci, popękane pięty z bruzdami oraz paznokcie zmienione chorobowo. Zajmuje się także osuwaniem modzeli, nagniotek, odcisków i brodawek.

Podolog Wrocław nie tylko leczy

W gabinecie podologicznym nie tylko wyleczysz swoje stopy, ale także kompleksowo zadbasz o nie, gdy męczy ich żadna choroba. W jaki sposób? Podolog może wykonać Ci pedicure podologiczny, który jest bardziej rozwiniętą i zaawansowaną wersją pedicuru kosmetycznego. Podczas takiego zabiegu podolog m.in. oczyści Twoją stopę ze zrogowaconego naskórka, zadba o paznokcie , oczyści wały paznokciowe i zadba o właściwie odżywienie skóry.

Dlaczego podolog jest lepszy od kosmetologa?

Ponieważ jest specjalistą od stóp. Podolog Wrocław przechodzi mnóstwo kursów i szkoleń, a także może ukończyć specjalistyczne studia podologiczne. Cała ta wiedza dotyczy tylko i wyłącznie stóp. Nie jest to tylko wiedza jak zadbać o skórę i paznokcie wizualnie – lecz medycznie. Podolog stosuje specjalistyczne preparaty, zleca badania laboratoryjne, przepisuje leki na receptę. Kosmetolog może zadbać o Twoje stopy tylko „zewnętrznie”.

Gdzie we Wrocławiu do podologa?

Wrocław to duże miasto, w którym działa kilka gabinetów podologicznych. My najbardziej polecamy Ortogenic – Anatomia Sukcesu, które ma jedną z najbardziej rozbudowanych ofert w okolicy, a także cieszy się profesjonalną kadrą z doświadczeniem. Zobacz ich stronę: https://ortogenic.pl/  i sprawdź, czy jest to podolog dla Ciebie.

Similar Posts