Pozostałe

Dlaczego warto wybrać lampy od producenta?

Lampy od producenta to dobry wybór nie tylko, jeśli chodzi o zaopatrzenie sklepów. Coraz częściej na zakup oświetlenia od wytwórcy decydują się klienci indywidualni. Przeczytaj, dlaczego warto wybrać lampy od producenta. 

Lampy od producenta to gwarancja niższej ceny

Zarobić chcą wszyscy – czy to producent, hurtownik, czy właściciel sklepu detalicznego. Jednak, jeśli bezpośrednio kupujesz lampy od producenta, masz gwarancję, że cena będzie o wiele niższa. Dystrybutor czy sprzedawca detaliczny dolicza sobie marżę. A im więcej pośredników, tym lampa będzie droższa. 

Lampa od producenta = świetna jakość wykonania

Kupując lampy od producenta, kupujesz całą filozofię marki. A ta bywa nietuzinkowa. Przeważnie historia produkcji wiąże się z odkryciem pasji u założycieli firmy. Wielu z nich stawia na ciekawe i nieszablonowe wzornictwo. Przeważnie celem producentów jest stworzenie kolekcji lamp, które doskonale sprawdzą się nie tylko w pięknych, pałacowych wnętrzach, ale także w domkach jednorodzinnych i mieszkaniach w blokach. 

Niejednokrotnie pasja tworzenia doprowadziła do powstania fabryki lamp. A w tej jak wiadomo, zatrudnia się najlepszych fachowców – specjalistów od wzornictwa i architektury wnętrz.

Nie dziwi zatem fakt, że wiele lamp od producenta to akcesoria ręcznie malowane, kute ze stali i miedzi. Do tworzenia lamp często używa się doskonałych gatunkowo tworzyw, materiałów, szkła, a nawet drewna. 

Lampa od producenta zawsze jest na czasie

Style w architekturze wnętrz zmieniają się jak w kalejdoskopie. Profesjonalny producent lamp zna najnowsze trendy i wie, co jest modne, jeśli chodzi o wystrój pomieszczeń. Tylko w ten sposób można tworzyć oświetlenie, które podbije serca klientów. 

W wielu wnętrzach króluje niepodzielnie klasyka, dlatego lampy od producenta powinny sprostać takim aranżacjom. 

Styl nowoczesny jest najczęściej wybierany przez osoby młode, na dorobku, które chcą urządzić mieszkanie lub dom w sposób prosty, ale jednocześnie nie pozostawać poza modą. 

Od dobrego producenta lamp wymaga się, aby tworzył oświetlenie pasujące do wielu pomieszczeń – salonów, pokoi dziecięcych, kuchni, przedpokoi i łazienek. 

Modne reflektory lub lampy nawiązujące do folkloru ozdabiają dzisiaj wiele domów. Nie tylko tworzą klimat w pomieszczeniu, ale także są bardzo praktyczne. Można w nich regulować kąt padania światła, dostosowując je do swoich potrzeb.   

Lampa na zamówienie? Tylko od producenta!

A co jeśli zażyczysz sobie wykonanie lampy według własnego projektu? Wtedy najlepiej zdecyduj się na jego realizację u producenta lamp. Oświetlenie wykonywane na zamówienie to wciąż nisza, którą wypełniają tylko nieliczne firmy. 

Jednak kupując lampę wykonana według projektu, masz pewność, że model jest oryginalny i nietuzinkowy. 

Lampy od producenta z długą gwarancją

Ileż to sklepów pojawia się nagle na naszym rynku, by po kilku miesiącach z niego zniknąć. Takie firmy-widma to niestety nie jest odosobniony przykład. Lampy od producenta mają przeważnie długi okres gwarancji, ponieważ marka, która je tworzy, wkłada w to mnóstwo pracy, wysiłku i serca. Na pewno nie po to, by za chwilę miała przestać istnieć. 

Oświetlenie powinno być nie tylko funkcjonalne, ale i dekoracyjne. Wybierz to od producenta, niezależnie czy szukasz lampy do salonu, łazienki czy kuchni. 

Sprawdź nasz bogaty asortyment na stronie https://testerbis.com.pl/

lub przyjedz do salonu 

P.P.H.U. TESTER BIS S.C.
ul. Bramkowa 3
43-200 Pszczyna

Similar Posts